Obsługa bamańska imprez

czerwiec 26th, 2011 by tarno80

Myślisz, jak sprawić, aby Twój wieczór kawerski nie było nudny? Jednak brakuje  Ci koncepcji na intrygującą, a zarazem zaskakującą atrakcję  dla zaproszonych gości?

O ile tak, to ma możliwość zainteresuje Cię  drink bar i cafe bar, czyli sposobność wynajęcia barmanów na imprezę z profesjonalnym pokazem barmańskim.

W wielu sytuacjach są to dwaj profesjonalni barmani, którzy przygotowują kolorowe drinki i koktajle podane w ładnym i odpowiednio dobranym szkle , a dodatkowo pokazy barmańske (plucie ogniem) z muzyką, które mogą zostać połączone z rzucaniem butelek (flair), Blue Blezer (płonącym drinkiem). Istnieje również możliwość przygotowania przy barze drinków poprzez Ciebie w obecności zaproszonych gości.

 

Skład drinków i koktajli na wieczór kawalerski dobierany jest zgodnie z twoimi oczekiwaniami i potrzebami. Z całą pewnością ta forma przygotowywania i podawania alkoholu odbiega od tradycyjnie “polewanej” wódki na tego typu imprezach.

 

Ceny  tego typu drink barów kształtują się różnie w zależności od czasu pracy, ilości obsługiwanych gości oraz użytego w czasie przyjęcia alkoholu. Spółka barmańska zapewnia cały sprzęt wraz ze stołem barmańskim. Częstokroć koszt jej wynajęcia zaczyna się od kilkuset złotych, ale ekcentryczny pokaz barmański wart jest tej ceny!.

 

Z profesjonalną obsługą Twój wieczór kawalerski  bez wątpienia pozostanie długo w pamięci zaproszonych gości.

Dodano w Inne, Usługi

Dodaj komentarz

w

O BlogSeo - Pozycjonowanie

BlogSeo jest blogiem moderowanym dzięki czemu zostaną wyeliminowane mało wartościowe wpisy. Każdy wpis zostanie rozpatrzony w ciągu 24 godzin. W razie problemów z dodaniem wpisu prosze o kontakt mailowy info@blogseo.pl.