Wróżki

lipiec 31st, 2010 by KochamCieJakIrlandie

Zgłębisz tu tajemnicę Astrologii, Tarota, Numerologii , a oprócz tego Run. Poznasz ich historię, nauczysz się sam odkrywać ich znaczenie, a w dowolnej chwili będziesz mógł się zwrócić do Nas, w łatwy i dość szybki metodę, byśmy specjalnie dla Ciebie przeanalizowali Twoją przyszłe lata i znaleźli odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Wróżki pomogą odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania.

 

Reinkarnacja była częścią składową Chrześcijaństwa i dopiero Sobór w Konstantynopolu (553 r.) położył jej kres. Dziś jest kojarzona przede wszystkim z hinduizmem i buddyzmem.

Szklana kula to jeden z najstarszych choć już nieco zapomnianych możliwości wykorzystywanych przez wróżki. Szalenie modna w dobie renesansu na dzień obecny bardziej służy jako detal wystroju wnętrz niż atrybut maga.

 

W podświadomości tkwi kilka pozostałości po wierze naszych przodków. Wszelkie te z pozoru nieistotne czynności, które odruchowo robimy (uważamy na przebiegającego nam drogę czarnego kota, pukamy w niemalowane drewno, nie przechodzimy pod drabiną, itp.) są tak de fakto zakorzenioną w nas głęboko wiarą w istnienie nadprzyrodzonych mocy, które mogą nam pomóc albo zaszkodzić. Aby zapewnić sobie ich przychylność należało odprawić odpowiednie rytuały.

 

Dodano w Inne, Usługi

Dodaj komentarz

w

O BlogSeo - Pozycjonowanie

BlogSeo jest blogiem moderowanym dzięki czemu zostaną wyeliminowane mało wartościowe wpisy. Każdy wpis zostanie rozpatrzony w ciągu 24 godzin. W razie problemów z dodaniem wpisu prosze o kontakt mailowy info@blogseo.pl.